Lokalita

Nový život v príjemnom prostredí

Projekt Pod kopcami je navrhnutý v severnej časti mestečka Stupava na pozemku rovinatého charakteru v zastavanom území mesta na ulici s rovnomenným názvom Pod Kopcami. Lokalita poskytuje skutočne príjemné a bezpečné prostredie v blízkosti prírody a občiansku vybavenosť na vysokej úrovni. Projekt spĺňa najvyššie nároky na moderné bývanie a kvalitný život.

Mesto Stupava

Stupava patrí k často vyhľadávaným miestam pre život na Záhorí nielen pre kompletne vybudovanú infraštruktúru, služby na dosah, príležitosti na šport a relax a občiansku vybavenosť na vysokej úrovni. Vďaka výbornému dopravnému spojeniu s hlavným mestom a hlavnými dopravnými koridormi nie je zaťažená výraznými dopravnými problémami typickými pre iné satelitné mestečká.

Jedinečná poloha

Stupava sa rozprestiera medzi západnými svahmi Malých Karpát a južnou časťou Záhorskej nížiny. Prvá písomná zmienka je z roku 1269. Mesto je obklopené zeleňou, ponúka bezprostrednú blízkosť lesov a priamo v centre je Stupavský park. Jeho súčasťou je pagaštanová alej, niektoré ojedinelé a vzácne druhy stromov. Spolu predstavuje plocha lesov a parkov v katastri mesta výmeru 600 hektárov.

Váš voľný čas nadobúda nový rozmer

Po celý rok ponúka príjemné okolie mesta Stupava príležitosti pre zaujímavé využitie voľného času. Cesty vedúce do Stupavy a jej okolia sú ako stvorené pre milovníkov cykloturistiky. Cyklotrasa Nivou rieky Moravy predstavuje prekrásny zážitok z panenskej prírody a neopakovateľných scenérií alúvia rieky Moravy. Pre náročnejších je vhodná trasa na hrad Pajštún. Po značených trasách sa na bicykloch môžu dostať či už do Lozorna alebo do Bratislavy – Železná studnička alebo Krasňany. Milovníci prechádzok si zamilujú náučný chodník - Niva Moravy a jeho vzácne a ojedinelé prírodovedecké, historické a kultúrne hodnoty. V Stupave , známej tradíciou pestovania kapusty, si môžu prísť na svoje aj priaznivci rybolovu, hubári a poľovníci.